Revive Adserver (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Mapping
cs: Mapování

en: Zone
cs: Časová zóna
