Revive Adserver (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση
