Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Entity reference selection plugin settings
am: የአካል ማጣቀሻ መምረጫ ተሰኪ ቅንብሮች
