Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Entity reference selection plugin settings
eo: Agordoj de kromaĵo por elekto de referencataj entoj
