Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Language
et: Keel

en: Entity
et: Olem

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted
