Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Access operation
fi: Pääsy toimintoon

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Reverse entity reference
fi: Käänteinen entiteettiviittaus

en: Entity reference selection plugin settings
fi: Entiteettiviittauksen valintaliitännäisen asetukset
