Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Entity
id: Entitas

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Reference method
id: Metode referensi

en: Reverse entity reference
id: Referensi entitas terbalik

en: Entity reference selection plugin settings
id: Pengaturan plugin pilihan rujukan bidang
