Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Entity
ja: エンティティ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Access operation
ja: アクセスオペレータ

en: Reference method
ja: 参照方法

en: Reverse entity reference
ja: 逆向きのエンティティリファレンス

en: Entity reference selection plugin settings
ja: エンティティ参照選択プラグインの設定
