Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Entity
lt: Esybė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Reverse entity reference
lt: Atvirkštinė esybės nuoroda
