Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Language
pl: Język

en: Entity
pl: Encja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Published only
pl: Tylko opublikowane

en: Access operation
pl: Dostęp do operacji

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Reverse entity reference
pl: Zwrotna referencja do encji

en: Entity reference selection plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki wyboru referencji do encji
