Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Entity
ro: Entitate

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Source entity type
ro: Tip entitate sursă

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: Reverse entity reference
ro: Inversați entitatea de referință

en: Entity reference selection plugin settings
ro: Setări pentru extensia de selectare a referinței către o entitate
