Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Entity
uk: Сутність

en: Default value
uk: Базове значення

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Source entity type
uk: Тип вихідної сутності

en: Access operation
uk: Операція доступу

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Reverse entity reference
uk: Зворотнє посилання на сутність

en: Entity reference selection plugin settings
uk: Налаштування плаґіну для вибору посилання на сутність
