Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ

en: Entity reference selection plugin settings
ur: اینٹٹی ریفرنس سلیکشن پلگ ان کی ترتیبات
