Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Entity
ar: الكيان

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Entity reference selection plugin settings
ar: إعدادات ملحق اختيار مرجع الكيان
