Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Entity
az: Entiti

en: Default value
az: Standart qiymət

en: - Select -
az: - Seçin -

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: Reverse entity reference
az: Əks obyekt istinadı

en: Entity reference selection plugin settings
az: Varlıq istinad seçimi plagin parametrləri
