Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Entity
be: Сутнасць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: View mode
be: Лад выгляду
