Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
