Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Language
bs: Jezik

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Default value
bs: Defaultne postavke
