Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Entity
ca: Entitat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat
