Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Reference method
cs: Způsob reference
