Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Language
cy: Iaith

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
