Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: View
fa: مشاهده

en: Entity
fa: عنصر

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه ارجاع موجودیت
