Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Language
fr: Langue

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: Entity
fr: Entité

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Access check
fr: Vérification des accès

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: Published only
fr: Seulement publié

en: Source entity type
fr: Type d'entité source

en: Reference method
fr: Méthode de référence

en: Reverse entity reference
fr: Référence inverse à une entité

en: Entity reference selection plugin settings
fr: Paramètres du plugin de sélection de référence d'entité

en: Limit: @limit
fr: Limite : @limit
