Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Entity
gl: Entidade

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Source entity type
gl: Tipo de entidade orixe

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Entity reference selection plugin settings
gl: Configuración do plugin de escolla de referencia de entidade
