Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: View
gu: જુઓ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
