Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Entity
he: יישות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Access check
he: סימון גישה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Reference method
he: שיטת הפניה

en: Reverse entity reference
he: היפוך רפרנס ליישות

en: Entity reference selection plugin settings
he: הגדרות לפלאגין בחירה של רפרנס ליישות
