Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: - Select -
is: - Velja -
