Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Update
it: Aggiorna

en: View
it: Visualizza

en: Entity
it: Entità

en: Default value
it: Valore predefinito

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Reference method
it: Metodo di riferimento

en: Reverse entity reference
it: Entity reference inverso

en: Entity reference selection plugin settings
it: Impostazioni per il plugin di selezione di Entity reference
