Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
