Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
