Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Entity
lv: Entītija

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: View mode
lv: Skata režīms
