Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Language
ms: Bahasa

en: Update
ms: Kemas kini

en: View
ms: Pandangan

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: - Select -
ms: - Pilih -
