Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Entity
oc: Entitat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
