Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: - Select -
ps: - غوره -
