Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Entity
sk: Entita

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Source entity type
sk: Typ zdrojovej entity
