Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Entity
sv: Objekt

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: - Select -
sv: - Välj -

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: Entity reference selection plugin settings
sv: Inställningar för insticksprogram åt objektsreferens
