Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: View mode
th: โหมดของวิว
