Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
