Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Default value
da: Standardværdi

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Reverse entity reference
da: Omvendt entitetsreference

en: Entity reference selection plugin settings
da: Indstillinger for entity-reference-valg-plugin
