Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Entity
el: Οντότητα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Entity reference selection plugin settings
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου επιλογής αναφοράς οντότητας
