Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Entity
eu: Entitatea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
