Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan

en: - Select -
fil: - Pumili -
