Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Language
hi: भाषा

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: View
hi: देखें

en: Entity
hi: इकाई

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Reference method
hi: संदर्भ विधि

en: Entity reference selection plugin settings
hi: एंटिटी संदर्भ चयन प्लगइन सेटिंग्स
