Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: - Select -
hr: - Odaberi -
