Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Language
hu: Nyelv

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Entity
hu: Entitás

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: - Select -
hu: - Választás -

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Language: @language
hu: Nyelv: @language

en: Source entity type
hu: Forrásentitás típusa

en: Access operation
hu: Hozzáférési művelet

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Reverse entity reference
hu: Fordított entitás hivatkozás

en: Entity reference selection plugin settings
hu: Entitáshivatkozásokat kiválasztó bővítmény beállításai
