Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
