Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Language
jv: Basa

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -
