Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
