Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
