Reverse Reference (revref) (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
